Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Belki drewniane na suficie w Twoim domu - Cała Polska

Numer: 207084
Data dodania:
25 07 2022
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Belki na suficie nadają wnętrzom wyszukany, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, błogostanem, a przy okazji wyglądają niezwykle atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i trudne w montażu. A ponadto drewno musi się zresztą zestarzeć, aby wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego pragniesz. Szczęśliwie produkujemy rustykalne belki, które perfekcyjnie odwzorowują rzeczywiste drewno.

Wykonane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe są lekkie i niezwykle bezproblemowo się je montuje. Możesz stworzyć z nich realnie dowolną strukturę, które nie wymaga jakichkolwiek czynności pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. Co więcej, wybierając nasze dekoracje płacisz jedynie za elementy, których potrzebujesz, bowiem wszystko wykonujemy precyzyjnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz też za odpad, który przy tym musisz sprzątnąć).

Zainteresowana? Obejrzyj i pokaż bliskim zdjęcia naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie dodatkowo złożysz zamówienie na próbki naszych materiałów GRATIS .

Zapraszamy!
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Belki drewniane na suficie w Twoim domuWojewództwo: łódzkie (Cała Polska)
Belki drewniane na suficie w Twoim domu721564516
Belki drewniane na suficie w Twoim domu
Belki drewniane na suficie w Twoim domuplastmaker.pl/kalkulator
Wyświetleń: 1838