Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana

zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana - Łódź

Numer: 197076
Data dodania:
17 04 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Zdjęcia to świetny pomysł na prezent. Jeszcze lepszy jeśli zdjęcie będzie ładnie oprawione. Oryginalnym rozwiązaniem jest fotografia zatopiona w porcelanie. Wygląda bardzo elegancko, dobrze prezentuje się na półce lub powieszona na ścianie robi niesamowite wrażenie.

Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, na komunię, na chrzest, na rocznicę ślubu, dla rodziców i dziadków czy jako uwiecznienie naszego kochanego pupila.Dostępne jest wiele kształtów: owal, w prostokącie, w kwadracie, czy w kształcie serca. Rozmiary dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. 

Fotoceramika nie musi się kojarzyć ze zdjęciami na nagrobki. To Innowacyjna i niezwykle trwała alternatywa dla zdjęć. W tonacji czarno-białej, w odcieniach sepii czy w pełnym kolorze będą pięknie zdobić wnętrze. Zdjęcia można wysłać drogą elektroniczną lub dostarczyć osobiście. Gotowe zdjęcia na porcelanie możemy wysłać na podany adres na terenie całej Polski. Przesyłka zawsze jest starannie zabezpieczona.

Po odbiór również zapraszamy do naszej pracowni fotograficznej, która znajduje się na ulicy Narutowicza 47 m.1 (numer 1 na domofonie, parter,wejście od ulicy przez brązowe drzwi) lub Piotrkowska 25 (w podwórku, pierwszy lokal po lewej stronie) Łódź. 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu 
https://multiarte.com.pl/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelanaWojewództwo: łódzkie (Łódź)
zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana730101014
zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana
zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelanamultiarte.com.pl/
Wyświetleń: 989